Як збільшити прибуток он-лайн бізнесу

Як збільшити прибуток он-лайн бізнесу ?

Багато власників інтернет-бізнесу прикладають дуже великі зусилля для збільшення продаж на своїх інтернет-ресурсах. Велику частину рекламного бюджету з’їдає банерна, контекстна та тизерна реклама. Та чи дає вона результат одразу після розміщення? Мабуть, більша частина тих, хто користувався чим видом реклами, скажу «ні». Як ж тоді швидко збільшити продажі свого товару, не витрачаючи багато грошей на рекламу?

Вихід є! Ви можете скористатися послугою нашої агенції — розміщення оголошень на рекламних площадках. Звичайно, це можуть зробити і ваші працівники (менеджери з продажу). Але давайте порахуємо скільки часу вони витратять на розміщення оголошень на рекламних площадках і скількох клієнтів вони за цей час зможуть обслужити. Чи варто давати своїм менеджерам завдання розміщувати оголошення на безкоштовних рекламних площадках? Ми можемо з впевненістю сказати — НІ!

Звичайно, розміщення оголошень на рекламних площадках не займає багато часу якщо у вас не багато товарів, які потрібно продати. А якщо ж ваш прайс складається з 500 товарів? Скільки часу Ви витратите на розміщення оголошення про продаж цих товарів? Мабуть, не один день.

Наша рекламна агенція пропонує розміщення оголошень на рекламних площадках на вигідних для Вас умовах. Ми беремо на себе зобов’язання розмістити необхідну кількість товарів, які ви продаєте. Ми знайдемо для вам клієнтів, які готові вже сьогодні купити Ваш товар! І зробимо це швидше та дешевше, ніж це зробить ваш менеджер з продажу чи контент-менеджер. Оголошення зберігаються на рекламних площадках до тих пір, поки товар не закінчиться на вашому складі і ви забажаєте видалити оголошення.

Рекламна агенція «Сорока» Хмельницький виконує розміщення оголошень на рекламних площадках швидко, якісно та вчасно! Від вас — тільки опис, фото та ціна товару! Від нас — клієнт на Ваш товар!

Як збільшити прибуток он-лайн бізнесу

Також рекламна агенція «Сорока» пропонує послугу наповнення сайтів унікальним контентом! Професійні копірайтери завжди готові допомогти Вашому он-лайн ресурсу бути привабливим для пошукових систем не тільки за рахунок платної реклами, але і за рахунок унікальних статей та описів товарів.

Читайте також